Žiarovky Cool Blue Intense rozjasnia každú vašu cestu.

NAJMODERNEJŠIE HALOGÉNOVÉ ŽIAROVKY S XENÓNOVÝM EFEKTOM

Počas druhej polovice mesiaca August sme si pre vás pripravili skvelú akciu na žiarovky Osram Cool Blue Intense.

V prevedení H4 12V 60/55W za 11,90€/balenie a H7 12V 55W len za 17,90€/balenie. 

Ak ešte stále váhate, nasledujúce riadky vám odhalia prečo sú tieto žiarovky tak žiadané.AKÝ JE ROZDIEL V POROVNANÍ S KLASKÝMI ŽIAROVKAMI?

Oproti klasickým halogénovým žiarovkám produkujú Cool Blue Intense svetlo s teplotou chromatickosti až 4200 Kelvinov, takže farba svetla pripomína xenónové výbojky. Osram Cool Blue Intesne sú žiadané najmä zo strany vodičov nadšených z dizajnu. Okrem estetických výhod však ponúkajú tieto halogénové žiarovky aj dôležité parametre osvetlenia. V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami majú o 20% vyššiu intenzitu svetla, to znamená, že prípadné prekážky alebo osoby môžete spozorovať skôr a teda máte možnosť zareagovať skôr na vzniknutú situáciu na ceste. Obrysy osôb a dopravné značenia rozpoznáte oveľa skôr. Belšie svetlo tiež pôsobí na ľudský zrak príjemnejšie ako žlté, takže nebudete cítiť počas šoférovania unavené oči. Osram Cool Blue Intense si poradia viac aj pri zlých poveternostných podmienkach a pri mokrej vozovke.

Osram Cool Blue Intense poskytujú až o 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové žiarovky.

JE POUŽITIE ŽIAROVIEK OSRAM COOL BLUE INTENSE LEGÁLNE?

Všetko je plne legálne,  Cool Blue Intense majú homologáciu ECE a spĺňajú všetky požiadavky EU. Sú teda dostupné pre všetky využitia predného osvetlenia.

 

NAČO SI DAŤ POZOR PRI INŠTALÁCIÍ ŽIAROVIEK?

Pre čo najvyššiu svietivosť dávajte pozor na to, aby ste sa pri inštalácii nedotkli prstami sklenenej banky, pretože mastný odtlačok, ktorý by ostal na žiarovke by vám mohol uberať na svietivosti. V prípade, že bude na žiarovke mastný odtlačok, treba ju očistiť vatovým tampónom.


AKÁ JE ŽIVOTNOSŤ ŽIAROVIEK COOL BLUE INTENSE?

Osram Cool Blue Intense Vás naozaj nesklame ani čo sa týka životnosti. Výrobca udáva svietivosť až 250 hodín, čo je pri svetelnom výkone a intenzity svietenia veľmi prijateľný údaj. Pri žiarovkách platí, že výkon a svietivosť je vždy na úkor životnosti, no v tomto prípade je to celkom slušný kompromis. Doprajte svojmu auto nekompromisný vzhľad, ktorý vzbudzuje záujem halogénovými žiarovkami Osram Cool Blue Intense.


blue-intense.jpg