Nezanedbávajte ošetrenie laku vášho automobilu.

Správnym ošetrením laku sa postaráte o jeho dlhú životnosť a dlhotrvajúci lesk. Rada produktov Turtle Wax Green Line vám pomôže nie len pri bežnom umývaní a údržbe ale aj pri renovácií a obnovovaní laku do pôvodného stavu.

 

Turtle Wax Streak Free Wash & Wax 

Turtle Wax rýchloschnúci auto šampón s voskom obsahuje nano-častice, ktoré aktívne odpudzujú vodu, čo skracuje dobu schnutia auta. Tým šetrí váš čas a úsilie udržať auto čisté a bez šmúh. 

Koncetrovaný autošampón odstraňuje nečistoty, špinu a cestný prach. Nezanecháva šmuhy, len dlhotrvajúco lesklý  povrch.

 

 

Turtle Wax Red Rubbing Compound

Turtle Wax Red Rubbing Compound je klasická brúsna pasta, navrhnutá pre použitie na veľké plochy laku, ktoré si vyžadujú vážne reštaurovanie.

Pasta obsahuje profesionálne čistiace častice a zlúčeniny na rýchle odstránenie zoxidovaného laku a škrabancov. Slúži tiež ako predpríprava laku pred voskovaním. Obnovuje lak do pôvodného stavu.

 

Turtle Wax Carnauba Wax

Turtle Wax Carnauba Wax ponúka dlhodobú povrchovú úpravu a dlhotrvajúci výsledok, ktorý je kombináciou toho najlepšieho prírodného vosku s najnovšími technológiami.

Brazílska carnauba, najtvrdší prírodný vosk, zabezpečí výnimočnú dĺžku trvania intenzity lesku. Vylepšená nano-technológia o silikóny dlhodobo chráni lak karosérie na najhlbšej úrovni.

Carnauba je získavaná z palmy Copernicia prunifera, ktorá je tiež označovaná ako "kráľovná voskov". Má veľmi vysokú teplotu topenia 82-86C a je takmer nerozpustný vo vode a alkohole. Nie je toxický a he hypoalergénny.

 

Viete čo znamená "Korálkovanie" vody?

Ak je vaše auto správne navoskované, kvapky sa zbiehajú do tzv. "korálok" čo zabezpečuje že lak a povrch auta rovnomerne zaschne a nezanechá špinavé mapy a škvrny ako na nenavoskovanom vozidle.

 

green-line.jpg