TOP produkty pre pohodovú dovolenku

 

Letné mesiace sú ideálnym časom na poriadnu a zaslúženú dovolenku. Či už sa na ňu chystáte s partnerom, priateľmi alebo s celou rodinou máme pre Vás zopár užitočných tipov na produkty, s ktorými budete cestovať nie len príjemnejšie ale aj bezpečnejšie.

 

02.png

Cestovať dlhé hodiny autom počas letnej horúčavy je scenár, ktorý isto neláka nikoho z nás. Avšak aj takúto cestu môžete s celou rodinou zvládnuť v pohode, pri ideálnej teplote.

Počas horúcich dní  môže byť interiér vozidla dlhodobo vystavený priamemu slnku vyhriaty až na 100°C. Slnečné clony výrazne znižujú prehrievanie. Clony na bočné okná naviac poskytujú sústavnú ochranu pred slnkom pasažierom aj počas jazdy.

Práve teraz máme pre vás v Topmotors sadu 6-tich univerzálnych clôn za skvelú cenu len 11,90 € s ktorou ochránite všetky okná na vašom aute. Okrem toho máme pre vás aj široku ponuku samostatných cloniek a roliet pre všetky typy automoilov.

clony-sada-na-cele-auto.png

line.png

Ak vaše auto disponuje klimatizáciou, nezabúdajte že okrem jej pravidelného plnenia je pre správnu funkčnosť dôležité aj jej pravidelné čistenie. To vďaka týmto produktom zvládnete bez problémov aj svojpomocne.

Klima Fresh a Klima Doktor, ktoré zaručene vyčistia klimatizáciu zvnútra, odstránia nepríjemné zápachy a poskytnú dlhodobo sviežu arómu pre vaše vozidlo. Pre čo najlepší a dlhotrvajúci výsledok a dosiahnutie vytúženého osvieženia odporúčame použiť oba produkty spolu.

 klima-doctor-klima-fresh.jpg

 

 

01.png

Na cestách často krát nestačí len vidieť ale aj byť viditeľný. Nepredvídateľná komplikácia na ceste sa môže prihodiť každému vodičovi a bezpečnosť vás ale aj ostatných účastníkov je v týchto prípadoch prvoradá.

Teraz pre vás máme bezpečnostné reflexné vesty za historicky najnižšie ceny len 1,80€ /ks. Reflexná vesta je povinnou výbavou každého vozidla, avšak nezabúdajte že v niektorých okolitých krajinách sa počet reflexných viest musí rovnať počtu osôb vo vozidle. Zvýšite tak bezpečnosť celej posádky a zárove sa vyhnete nepríjemným možným pokutám.

reflexna-vesta_akcia_jun_2018.png

line.png

Určite nemenej dôležitá je aj platná auto lekárnička, ktorá je taktiež súčasťou povinnej výbavy vozidla u nás aj v zahraničí. Či už

svoju cestu plánujete na aute alebo aj na motorke, v Topmotors pre vás máme lekárničky za top ceny a s platnosťou až do roku 2022.

lekarnicka_jun-2018.jpg

 


03.png

A aby sa vaša posádka vrátane detí v aute nenudili máme pre vás držiaky na tablety a mobilné telefóny, ktoré sú zároveň využiteľné ako praktický stojan pre mobilnú navigáciu.

V ponuke máme tiež organizéry s množstvom úložného priestoru pre  rôzne drobnosti.

organi.png

line.png

drziaky.png

 

line.png

Všetky produkty sú dostupné, teraz za skvelé výhodné ceny u nás v Topmotors Nitra.

Prajeme Vám príjemné cestovanie a zaslúžený oddych 

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom ako cestovať na letnú dovolenku bezpečne,

prečítajte si aj náš ďaľší blog.

line.png

Sledujte našu fanpage

Odoberať mesačný newsletter