Zrenovujte si svetlomety svojpomocne

Dobrý výhľad na cestu je dôležitý. Najmä vo večerných hodinách je závislý od výkonu, nastavenia a stavu svetlometov.

V akom stave sú tie vaše? Po čase totiž každé ochranné sklo svetlometu zostane matné a zažltnuté. Zrenovujte si ich svojpomocne pomocou renovačného prostriedkv QUIXX alebo Carex.


QUIXX  - sada na renováciu svetlometov

Je to súprava na obnovu svetlometou. Staré, zmatnené alebo zažltnuté plastové svetlomety budú opäť ako nové. To všetko za zlomok nákladov vzniknutých pri výmene svetlometov.

Po úprave svetlometov QUIXX budú svetlomety opäť jasné a transparentné. Zmatnené svetlomety zhoršujú nielen vzhľad a hodnotu vozidla, ale predstavujú aj vážny bezpečnostný problém . Zhorší sa viditelnosť a dochádza k oslneniu vozidiel. Súprava QUIXX obsahuje všetko potrebné k docieleniu profesionálneho výsledku.

Len teraz môžete túto sadu získaťza mimoriadnu cenu 13,90€/ks.


Carex  - sada na renováciu svetlometov

Carex je čistiaca sada, ktorá dokonale vyleští plastové kryty na svetlometoch vášho auta. Táto sada je vhodná pre prácu s tvrdenými plastami, plexi a polykarbonátmi. Jediné čo k práci budete ešte potrebovať je vŕtačka, na ktorú postupne nasadíte sadu brúsnych kotúčov pre dokonalý výsledný efekt. 

Sada obsahuje až 10 brúsnych kotúčov s rôznou zrnitosťou, násadu na vŕtačku so suchým zipsom, leštiacu pastu ale aj kvalitný brazílsky karnaubský vosk.

Jedno balenie vystačí na renováciu a vyleštenie povrchu predných a zadných svetiel osobného automobilu. Svojpomocne, bez demontáže dosiahnete obnovu svietivosti plastových svetlometov ale aj krajší vzhľad vášho auta.

Len teraz môžete túto sadu získaťza mimoriadnu cenu 21,90€/ks.

renovacie-svetlometov.png